10 Nis 2014
Nisan 10, 2014

İTALYAN BOYA YENİLİĞİ

0 Yorum

Her yüzeye uygulanabilen yeni dekoratif düşünceler için zarif, spor, rahatlık ile duvarların giydirilmesinde kullanılıyor. İtalyan boyanın bazı çeşitleri  yüksek dirençli dekorasyon boyası olup %100 doğal minerallerden oluşurken yıkanabilir ve nefes alabilir olmasının yanında anti statik, anti bakteriyel ve antialerjik bir yapıda. Aynı boyanın killi çeşidinde içindeki renkli killerin kırılmasıyla resimsel dokular oluşturan, Inox mala yardımıyla sürülen bir dekorasyon malzemesi.

İtalyan boyanın bir diğer çeşidi ise doğal granitin değişik efektlerini, parlaklık ve dayanıklılığını sunarken granitin uygulama zorluğu olan yerlerde alternatif olarak tercih ediliyor. Kullanıcısına maliyet, montaj, ağırlık problemi yaratmayan boya, yüzeye püskürtme sistemiyle uygulanıyor. İtalyan boya  ile inci, altın, gümüş, bakır, bronz ışıltısını duvarlardan yansıtmak mümkün..

Duvarlara kum sıcaklığı ve dokusunu kazandıran çeşidi ile 56 ayrı ton seçeneği sunmaktadır. İç mekân boyası olarak, silinebilir özelliği ile çöl efektini mekânlara taşıyor. İtalyan boya, Gün ışığında dekoratif  bir tamamlayıcı, BLB ampulü kullanıldığında loş ve karanlık ortamları üç boyutlu görsellere dönüştürerek sihrini göstermektedir.

İtalyan Estetiği ile Gelen Avantajlar

  • İtalyan boya son derece zariftir.
  • İlk bakışda bir mermer yüzeyini anımsatsada uygulama şekline göre özgün bir hava katar.
  • İtalyan boya tek bir duvarına dahi uygulansa kesinlikle havasını değiştirir.
  • İtalyan boyanın toz ve kir tutma olasılığı diğer uygulamalara göre nerdeyse yok gibidir.
  • Kaygan yüzeyi ile rahaça silinebilir.